RSS


Категорії статей: Чоловічий одяг ;

Чоловіче пальто - правила, які не можна порушувати

Чоловіче пальто
Чоловіче пальто

Пальто - неодмінний атрибут сучасного денді: будучи не лише практичним, але і незвичайно елегантним предметом верхнього одягу, пальто однаково стильно виглядає на чоловіку будь-якого віку. Чоловіче пальто може доповнити гардероб будь-якого стилю, добре поєднуючись і з формальним стилем - наприклад, класичним діловим костюмом - і із стилем casual, та звичайними джинсами і светром.

Вибір пальта для чоловіка може перетворитися на справжню проблему - настільки багато всіляких варіантів стилю, крою, тканини, забарвлень пропонують сучасні дизайнери і модні бренди. Втім, індустрія чоловічої моди вже давно сформулювала основні правила вибору чоловічого пальта і догляду за ним.

Перш за все, вибираючи чоловіче пальто, необхідно пам'ятати про одне з головних правил моди незалежно від статі - стиль верхнього одягу повинен поєднуватися з основним стилем гардероба. Сучасні дизайнерські моделі дозволяють легко слідувати цьому правилу: так, наприклад, цінитель формального стилю на додаток до ділових костюмів може вибрати класичне однобортне або двобортне пальто, а володарям гардероба в стилі casual сповна можуть підійти моделі в незвичайно актуальному сьогодні стилі мілітарі або в спортивному стилі. Чоловічі пальта в стилі мілітарі, наприклад, увійшли до останньої колекції британського модного бренду Burberry. Хоча сучасна чоловіча мода досить демократична, ніколи не слід надівати поверх ділового костюма зимову куртку-пуховик: це - одна із самих прикрих помилок в моді.

Ще одна рекомендація при виборі чоловічого пальта - завжди необхідно враховувати зріст і вік його майбутнього власника. Так, наприклад, довге пальто краще буде виглядати на високому чоловіку, чим на чоловіку невисокого зросту. Крім того, довгим пальтам віддають перевагу дорослі чоловіки, а ось короткі моделі - більш молодіжний і демократичний варіант, який відмінно підійде саме для молодиків. Довгим вважається пальто, поли якого досягають нижньої частини гомілки. Таке пальто, зрозуміло, куди краще захищає від холодного зимового вітру, чим коротке, проте має однин безперечний недолік - як тільки сніг почне танути, нижня частина довгого пальта буде постійно усіяна брудними бризками. Коротке пальто, тим часом, краще підійде для чоловіка, який водить автомобіль.

Для чоловіків з консервативними поглядами, краще всього підійде класичне однобортне пальто. Таке чоловіче пальто ніколи не вийде з моди і, крім того, вважається куди більш практичним, ніж двобортний варіант. Двобортне пальто, тим часом, то стає виключно популярним у найбільших модних дизайнерів, то, навпаки, виходить з моди - все залежить від чергового циклу чоловічої моди. Тому, віддаючи перевагу двобортному пальту, слід враховувати, що в світі чоловічої моди тренди міняються з не меншою регулярістю, чим в моді жіночій. Крім того, слід раз і назавжди відмовитися від модних сьогодні високих плечей - чоловіча мода, особливо у сфері верхнього одягу, куди консервативніша і підведені плечі із спеціальними підкладками не рекомендує.

Чоловіче пальто
Чоловіче пальто
Чоловіче пальто
Чоловіче пальто
Чоловіче пальто

Чоловіче пальто
Чоловіче пальто
Чоловіче пальто
Чоловіче пальто

Чоловіче пальто

Також увагу слід приділити тканині, з якої виготовлено чоловіче пальто. Традиційно кращим матеріалом для чоловічого пальта вважається кашемір - не лише дуже теплий і найефективніше захищаючий від зимового холоду, але і стильний. Крім того, можна вибрати чоловіче пальто із звичайної шерсті або з шкіри - як більш молодіжний варіант. Найбільш бажаним кольором чоловічого пальта будуть темні відтінки: пальто темних відтінків можна носити тижнями, не звертаючись в хімчистку. І якщо жінки можуть собі дозволити приміряти пальто яскравого, соковитого відтінку або ж класичного білого, то чоловікам експериментувати з яскравими кольорами не рекомендується.

Нарешті, оптимальна довжина рукава повинна досягати середини долоні або початку великого пальця. При цьому пальто краще всього міряти на піджак - якщо, звичайно, воно надіватиметься саме поверх ділового костюма. @ed