RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Чоловіча мода 2016: що буде модним?

Новий рік може зробити з нас нових людей. Ну, або хоча б оновлених. В будь-якому разі, січень - відмінний час, аби перетрусити шафу і, звичайно, пройтися по розпродажах.

Fashion-Addicted-Army-at-Pitti

Так: вишита сатинова куртка

Причому не звичайна скромна бейсбольна. 2016 рокуі модними будуть показові виступи з вишивкою і атласними тканинами. І, оскільки така куртка фокусуватиме на собі увагу, носити її варто з гранично простими речами.

Gucci

Gucci

Alexander McQueen

Alexander McQueen

Diesel

Diesel

G-Star

G-Star

Ні: куртка льотчика

Звичайно, раніше її купували на все життя, але сьогодні варто визнати, що найкращі часи для мілітарі-бомберів минули. Тепер актуальним є не хакі, а багаті кольори, фактури і вишивка, на користь яких зробили вибір Balmain і Louis Vuitton.

899

Так: теніски а-ля 50-ті

Укорочені теніски з коміром апаш популярні як ніколи. Вільний силует, геометричні принти і абстракції - ось те, що потрібно в 2016. Помітний принт поєднуємо з класичними брюками і темними окулярами-вайфарерами.

American Apparel

American Apparel

KIRK

KIRK

Nudie

Nudie

Ні: довгі футболки

Після Rick Owens вони стали мало не вуличною уніформою. Вузькі джинси, бейсболка, крупні окуляри - все це було в 2015. Ось, нехай там і залишається.

b45

Так: класичні кросівки

Класика - це завжди вигідно, особливо, коли йдеться про взуття. Струсіть пил зі своїх Nike Cortez або adidas Country (або заведіть схожу пару - адже все одно із настанням тепла на нас чекає біг і інші кардіонавантаження на свіжому повітрі). Доки всі не встигли змінити мінімалістичне монохромне взуття на щось цікавіше, ви будете на хвилі.

Onitsuka Tiger

Onitsuka Tiger

NIKE INTERNATIONALIST

NIKE INTERNATIONALIST

ADIDAS COUNTRY OG

ADIDAS COUNTRY OG

NIKE CLASSIC CORTEZ NYLON OG

NIKE CLASSIC CORTEZ NYLON OG

Ні: світлі кеди а-ля Стен Сміт

Не то, щоб нам не подобалося біло-зелене тенісне взуття, але вже час зробити перерву. Raf Simons і інші дизайнери настільки популяризували кеди в тенісному стилі, що тепер їх не виробляє під своїм брендом лише ледачий. Ви ж не хочете бути схожим на інкубаторське курча?

555

Ну, і останнє, що модно в 2016 - деяка витонченість образу. Звичне “узяв і надів” тепер добре для тих хлопців, які тижнями не виходять з кімнати.