RSS


Категорії статей: Взуття та аксесуари ;

Червоні туфлі - взуття особливе

Червоні туфлі
Червоні туфлі
Червоні туфлі - взуття особливе. Яскраве, викликаюче, сексуальне. Тому відносно червоного взуття існують особливі правила стилю, які дозволяють нам створити, з одного боку, образ ефектний, з іншої - гармонійний. C чим можна, з чим не можна носити червоні туфлі - ось що рекомендують модні стилісти...

- Оскільки ніжки, «взуті» в червоний колір, навряд чи можуть залишитися непоміченими, поклопочіться про ідеальний стан ваших ніг. Зокрема, якщо ви збираєтеся надіти босоніжки або відкриті туфлі, без хорошого педикюру вам не обійтися.

- Взуття червоного кольору - досить помітний аксесуар, тому інші яскраві деталі можуть перенавантажувати образ, отже, їх використання слід обмежити. Додати червоного, при необхідності, можна за допомогою поясу, біжутерії, шийної хустки.

- Яку сумочку вибрати до червоних туфель? Червоні туфлі у поєднанні з червоною сумкою, на думку більшості стилістів, є явним перебором. Тим більше що, як ви знаєте, комбінувати взуття і сумки одного кольору зараз вважається немодним. Тому кращим супутником червоного взуття буде сумочка з яким-небудь червоним елементом малюнка або декору, але не більш того.

- Вся в червоному - присутність декількох червоних деталей в одному ансамблі стилістами допускається лише у разі, коли йдеться про урочисті заходи. Отже якщо ви дійсно хочете залучити до себе максимум уваги, можете сміливо надівати червоне плаття з червоними туфлями і навіть додати яку-небудь прикрасу червоного кольору.

- Правила стилю для червоних туфель дозволяють їх поєднювати лише з колготками тілесного кольору, або, якщо це продуманий образ, колір колготок може продовжувати колір плаття, наприклад, чорне плаття і чорні ж колготки. Жодні кольорові колготи або колготи з малюнком для червоних туфель неприпустимі.

- У повсякденному житті червоне взуття прекрасно гармонує з джинсовим одягом, причому найрізноманітнішим: спідницями і штаньми, сорочками і жакетами, топами і платтями. Джінса потрібна темна, на тлі світлої джинси червоні туфлі виглядають не кращим чином.

- У діловому стилі червоні туфлі краще поєднувати з сірим кольором, на тлі якого вони не настільки контрастні. При цьому туфлі обов'язково закриті і не лаковані, а сам костюм консервативний, із строгим жакетом/піджаком і спідницею нижче за коліно.

- Відмінним акомпанементом червоного взуття служить одяг білого і чорного кольорів. Вузькі або широкі штани, плаття або сарафани - багато предметів жіночого гардероба білого і чорного кольору підійдуть до червоних туфель. Непогані ансамблі можна скласти і з топами бежевих відтінків. З таким одягом можна дозволити собі носити і аксесуари з вкрапленнями червоного кольору.