RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Червоне плаття на випускний - бути яскравіше за всіх

Ще досить сильні модні традиції, у відповідність з якими дівочим випускним вбранням належить мати ніжні і світлі відтінки. Але з кожним роком червоне плаття на випускний вечір в школі або вузі стає усе більш стійким трендом. Від цього яскравого кольору, який незмінно притягує погляди оточуючих, дуже складно відмовитися. Адже таке плаття гарантовано перетворить вас на зірку святкового вечора.

Чисті і насичені червоні відтінки самі по собі виглядають дуже нарядно, тому моделі червоних вечірніх платтів рідко потребують додаткового декору. Єдина необхідна умова - вишукана і досить дорога фактура тканини. Але, оскільки йдеться про випускний вечір, дуже важкі тканини на зразок парчі або оксамиту в даному випадку будуть недоречними. Вони личать дорослим жінкам, але ніяк не молодим дівчатам.

короткі червоні плаття на випускний фото

Maiyet, Elie Saab, See by Chloe.

Короткі червоні плаття для випускного вечора

«Збалансувати» насиченість червоного кольору можна лаконічним фасоном. Випускний вечір - якраз та ситуація, де подібні рішення лише вітаються. Тому дуже грамотним виявиться вибір в користь червоного коктейльного плаття , що має довжину приблизно до лінії коліна або трохи нижче. Тим, хто хоче виглядати стильно і елегантно, але в той же час просто, підійдуть шифонові моделі від Maiyet або See by Chloe. Їх можна зробити шикарнішими, приколовши до грудей скляну брошку або об'ємну квітку з тканини. Червоне мереживне плаття від Elie Saab прекрасно виглядає і без біжутерії: його самодостатність і є його головною перевагою.

моделі червоних платтів для випускного вечора

Roland Mouret, Tadashi Shoji, Vionnet.

Прості фасони

Чим довше червоне випускне плаття - тим простіше його фасон. Моделі довгих і пишних платтів на випускний в стилі «а-ля казкова принцеса» в червоних тонах інколи сприймаються як дуже химерні. Тому відповідно до правил доброго смаку все ж краще настільки яскраве плаття для випускного втілювати в простих формах і лініях.

Але внести «родзинку» до образу можна за допомогою оригінальних деталей крою або елементів обробки. Наприклад, Roland Mouret оформляє асиметричною лінією верхній край ліфа, а Tadashi Shoji майстерно прикрашає яскраво-червоне гіпюрове плаття кольоровими вставками, що імітують горизонтальні смужки.

довгі шикарні червоні плаття на випускний

Luciano Soprani, Reem Akra, Ralph Lauren.

Довгі плаття червоного кольору на випускний 2013

Максі-довжина червоним випускним платтям теж не протипоказана. Проте залишається в силі головне правило, про яке йшла мова вище: вбрання не повинне здаватися дуже химерним і громіздким, а образ - епатажним і «переобтяженим». Кращим вибором будуть прямі і трапецієвидні силуети. Їх прекрасно обіграють Luciano Soprani і Reem Akra, підібравши м'які шовковисті тканини. Чудове відкрите плаття від Ralph Lauren теж виконане з шовку, але воно має традиційний «бальний» вигляд, тобто тугий корсет, «обтягування» в області стегон і розкльошений поділ в романтичному стилі.

Sоurcе mоdnое-plаtуе.ru