RSS


Категорії статей: Тенденції моди ;

Брюки осінь-зима 2013-2014

У наш ультрамодерний час важко знайти жінку, в гардеробі якої не було б брюк. Ця зручний і елегантний одяг міцно влаштувався в жіночому гардеробі і не збирається здавати позиції.

Брюки з лампасами

Хітом сезону є стиль гранж, що поєднує легку брутальність і романтичну ніжність. Брюки з лампасами, віддаючи дань стилю мілітарі, сусідствують з класичними човниками, ботильонами, байкерськими куртками і жіночними блузами, додаючи спортивність і підтянутість всьому силуету. Лампаси можуть бути присутніми на брюках будь-якого крою - від вільно струмуючих брюк до "дудочок".

Оксамит, велюр, вельвет

Брюки з оксамиту, вельвету і велюру, як і раніше, цінуються модницями. Вони зручні і одночасно витончені, прекрасно виглядають з будь-яким одягуом - і з короткими куртками, і з романтичними накидками, і з об'ємними светрами.

1

Модні кольори брюк осені 2013

У моді яскраві і чисті фарби яскраво-червоного, гранатового, помаранчевого, гірчично-жовтого, смарагдового, синього, бірюзового і фіолетового кольору. Брюки в сезоні осіннього і зимового сезону 2013-2014 можуть бути будь-якого модного відтінку - яскравість ніколи не була недоліком в жіночому одязі. Ретро-мода, що воскрешає епоху диско 80х років минулого століття, тяжіє до металевих відтінків - і жіночі брюки різних кольорів металізованого відтінку виглядають дуже стильно.

Різноколірні брюки  осені  2013 року

Сигари

Брюки-сигари теж мають успіх - про це свідчить цілий ряд осінніх і зимових колекцій, представлених на подіумах провідних дизайнерів. Довжина таких брюк, як правило, вище за кісточку, інколи вони укорочені - і це додає особливу сексуальність таким вбранням, підкреслюючи спокусливість жіночих ніг.

4

Прямі та вузькі

З моди не виходять прямі вузькі класичного типу брюки. Таки брюки найчастіше мають монохромно-темні стримані колірні відтінки, чудово виглядають з шкірою, замшею, твідом - відмінний осінній варіант для прохолодної походи.

5

Завищена талія

Брюки із завищеною талією - ще один хіт сезону. З одного боку, такі брюки підкреслюють жіночність, з іншого боку - корегують жіночу фігуру там, де це потрібно. Такі брюки тримаються на широкому поясі. Вони можуть драпіруватися, створюючи м'які жіночні складки на тканині, і цей прояв романтизму додає "чоловічому" за походженням одягу жіночність. Брюки із завищеною талією носять з елегантними облягаючими блузами і короткими курточками, елегантними укороченими жакетами і романтичними блузами. Не варто надівати об'ємний верх, оскільки при такому крої брюк жіноча фігура стане громіздкою.

6

Укорочені та завужені

Укорочені завужені донизу брюки, що нагадують зворушливий силует брюк Чарлі Чапліна, виглядають на жінках оригінально і красиво, особливо якщо це худорляві і довгоногі жінки. Акцентуючи увагу на жіночих кісточках - ці брюки додають відчуття незахищеності, тендітності, юності. Вони не сковують рухів і поєднуються з переважною більшістю видів жіночого одягу. До таких брюк личитиме взуття на шпильці, класичні балетки, човники.

7

Шкіряні легінси

Шкіряні легінси - "писк"; моди в сезоні осінь-зима 2013-2014 . Вони підкреслюють форму жіночих ніг , створюючи образ дещо зухвалий і викликаючий. Особливо люблять такі брюки жінки, упевнені в собі, - і справді , шкіряні легінси роблять їх чарівними.

8

Широкі розкльошені брюки

Широкі, розкльошені брюки, довгі і укорочені, особливо шикарно і романтично виглядають якщо виконані із шовку і атласу, тонкого сукна і тонкого трикотажу. Несподівано виглядають такі брюки з ворсистих тканин, а також з тканин з модними принтами.

9

На гумці

Брюки на гумці співвідносяться із спортивним стилем в нинішньому сезоні вельми умовно. Інколи такі брюки нагадують східні шальвари, особливо - перехоплені гумками в кісточок. Вони можуть мати і дуже романтичний крій, створюючи несподіваний, хвилюючий силует. Хоча, звичайно, центральним "ключем" у таких брюках є легкий спортивний стиль, що популярний у новому сезоні.

11

Брюки з принтом

Мода грядущої осені заохочує всілякі фантастичні принти. Це повною мірою стосується і брюк - від квітково-рослинних принтів до анімалістичних, від брюк в горошок - до брюк в клітинку, в смужку, від етнічних оранментальных - до різних абстрактних фігур. Цього сезону можливо все - чим яскравіше і індивідуальніші принти, тим краще!

13

Прямі

Не виходять з моди і прямі брюки лаконічного крою, класично приховуючі і одночасно підкреслюючі жіночі ноги. Такі брюки можна одягати з туніками і накидками, з напівпрозорими блузами, що нагадують епоху модерна, з куртками, накидками, розкішними хутряними манто - силует не втратить своєї підкресленої витонченості.

14

На кулісці

Брюки на кулісці знову завойовують подіуми, їх підкреслені драпіровки посилюються драпіровками на блузах і туніках, лаконічними лініями дамських жакетів. Цього сезону можливо все - не упускайте свій шанс стати неповторною, яскравою і дуже елегантною!

Ах, ці брюки, брюки! Запаморочлива різноманітність цього виду одягу не залишить байдужою жодну модницю. Сміливо йдемо в модні бутики і оновлюємо свій гардероб напередодні осені і зими 2013-2014 - для цього у нас є все, у тому числі і безперечне право жінки бути сліпуче красивою.

Sоurcе аllmоdа.nеt