RSS


Категорії статей: Взуття та аксесуари ;

Ботфорти - чоботи з манією величі

Ботфорти - жіноче взуття
Ботфорти - жіноче взуття
Ботфорти - жіноче взуття

Жінкам звично запозичувати деталі з чоловічого гардероба, дуже легко роблячи їх своїми. Те ж саме сталося і з ботфортами - високими чобітьми, які декілька століть тому носили лише представники чоловічої статі, як правило, військові. Стиль мілітарі, небезпечна довжина, здавалося б, повна відсутність жіночної витонченості цих грубих чобіт зіграли на руку прекрасній статі. І вже декілька сезонів підряд ботфорти - неодмінний супутник модної осені і зими.

Витоки дуже високої моди

В ботфорт вельми цікава історія, яка ілюструє неоднозначність і суперечність їх образу. Приблизно три століття назад такі чоботи стали носити французькі офіцери. Їх висота була дуже зручна при постійній їзді на коні, тому що захищала розкішні штани. На світські прийоми вони також приходили в чоботях, але відвертали високу халяву, і ботфорти набували трохи оновленого вигляду. Саме такий підхід домінував до початку XX століття. Саме тоді жінки почали активно запозичувати з чоловічого гардероба, не обійшовши увагою і ці оригінальні деталі. Але навіть такий виклик емансипованих пані початку століття близько не стояв з тією подобою, яку додали ботфортам в кінці століття.

Восьмидесяті роки - епоха вінілової моди і обтягуючих вбрань. У той період дівчата легкої поведінки почали жадібно скуповувати чобітки, які невитіювато облягали ногу, залишаючи зазивну смужку в області стегна, де закінчувалася фривольна міні-спідниця. З військового гардероба ботфорти зробили крок прямо на нічні вулиці великих міст, на перший погляд, остаточно втративши свій статус. Але, на щастя, знадобилися лише два десятки років і старанна робота дизайнерів, які повернули їм звання бажаного аксесуара, зігріваючого і стильного супутника осені і зими.

Висота на користь стилю

Будь-яка дівчина повинна знати основні правила носіння цих стильних, але, в той же час, досить складних чобіт, інакше ризкує безнадійно зіпсувати образ.

Ботфорти на осінь-зиму 2010-2011 пропонуються як вільні з грубої шкіри, так і м'які, облягаючі ногу подібно леггинсам. Перші безпечніші для носіння, оскільки вони можуть приховати проблемні у всіх аспектах ноги. Обтягувати ногу шкірою по всій довжині може собі дозволити модниця, в якої не лише завидні дані, але і відмінно розвинене відчуття смаку. Такі моделі варто комбінувати, швидше, не з міні-спідницею, а з платтям-светром, яке заспокоїть агресивність чобіт своєю м'якістю і елегантністю. Крім того, необхідно враховувати, що нова інтерпретація у вигляді прорізів або шнурування повинна з'являтися на струнких ногах, не допускаючи того, аби зайвий жирок виступали з отворів.

Широкі стегна треба прикривати досить довгим вбранням, яке закриває верхню частину ботфорт. Відмінний союзник для них - шорти або бріджи, які не дають оголитися шкірі стегон. Якщо чоботи не дуже високі, наприклад, на долоню вище за коліно, найоптимальніший вибір - колготки в тон або близькі по тону. Тоді стегна можна трохи прочинити.

Ботфорти - жіноче взуття
Ботфорти - жіноче взуття
Ботфорти - жіноче взуття
Ботфорти - жіноче взуття
Ботфорти - жіноче взуття
Ботфорти - жіноче взуття
Ботфорти - жіноче взуття

Ботфорти - жіноче взуття
Ботфорти - жіноче взуття
Ботфорти - жіноче взуття
Ботфорти - жіноче взуття
Ботфорти - жіноче взуття
Ботфорти - жіноче взуття
Ботфорти - жіноче взуття

Основні тренди сезону осінь-зима 2010-2011

Сезон осінь-зима 2010-2011 представляє як зразки класичної стриманості, так і оригінальні знахідки кутюрье. Основний тренд - висота. Висока шпилька є сусідами із стійким каблуком, а бездоганна гладкість і закритість існують поряд з шнуруванням по всій довжині і зухвалими прорізами в області миска чи задника. Жорстка шкіра і моделі, створені ніби за прикладом мисливських чобіт або м'які ботфорти, які облягають немов рукавичка - справа смаку і, зрозуміло, фізичних даних.

Хижа жіночність у вигляді шкіри пітона, гострого носка і якнайтонших шпильок представлена в Burberry. Prada впокорює новизною жорсткої шкіри верблюжого відтінку. Шнурування на замші і висока шпилька - це ботфорти Marchesa. Розкіш облягаючої замші демонструють Isabel Marant і Roberto Cavalli. По тому, що пропонують дизайнери майбутньою осінню-взимку, можна з упевненістю сказати, що «писк» сезону - облягаючі моделі із замші.