RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Богемний стиль кантрі

стиль одягу кантрі
стиль одягу кантрі
У жовтні минулого року після показу колекції Isabel Marant склалося стійке відчуття, що 2010 рік може пройти під прапором богемного кантрі. Цей стиль призначався городянам, які не могли визначитися, постійно вагаючись між витонченим і жіночним романтизмом, але не переходячи кордонів міського стилю, і не поринаючи в чистий кантрі. Цього сезону стало зрозумілим, що зовсім мало дизайнерів звернулося до тематики кантрі-стилю. Кантрі втілилося у колекціях Givenchy випуском моделей з гостроносими чобітками, або, наприклад, Cacharel на ювілейному дефіле, де був продемонстрований дух свободи сучасної жінки. Інші художники вважали за краще звернутися до інших стилів.

Але на щастя, в Парижі є жінка, якій вже впродовж багатьох років вдається сполучати нові віяння, практичність і романтизм, властивий кантрі, з яким в Ізабель Маран вже багатолітній роман.

Її улюбленчики цього сезону - щільна бавовна з квітковим принтом, замшеві чоботи з гострими носами і об'ємною англійською вишивкою в стилі Дикого Заходу. Не обходиться в її колекціях і без мотивів Сходу, виражених в широких ковбойських кальсонах і вишивці печворк. Не забуває дизайнер і про дань пошани індіанській тематиці, прикрашаючи свої моделі лаконічними аксесуарами.

Аби додати обридлому чистому кантрі нотку стилю Isabel Marant, потрібно всього лише слідувати декільком порадам.

  • Носіть замшеві чоботи, прикрашаючи їх металевими деталями.
  • Використовуйте мережива і повітряні легкі тканині, прикриваючи ними голе тіло, створюючи ефект сором'язливої сексуальності.
  • Використовуйте деним по максимуму - хай це буде бахрома, сильно потерті джинси - все що завгодно можна прикрасити цією тканиною.
  • Носіть пояси нижче за талію, краще всього підійдуть шкіряні аксесуари з об'ємними пряжками.
  • Не перенавантажуйте образ ультраоб'ємними речами.
  • Легкий стиль кантрі добре поєднується з військовим - сміливо комбінуйте плаття-пэчворк з пальтом кольору хакі.
  • Деякі аксесуари, властиві кантрі, наприклад, сережки з пір'ям або чоботи в стилі Дикого Заходу, чудово поєднаються, наприклад, в комбінації з маленьким чорним платтям. @ed
стиль одягу кантрі
стиль одягу кантрі
стиль одягу кантрі
стиль одягу кантрі
стиль одягу кантрі
стиль одягу кантрі
стиль одягу кантрі
стиль одягу кантрі
стиль одягу кантрі

По матеріалам interlinks.ru