RSS


Категорії статей: Стиль та імідж ;

Атласні вечірні плаття

атласні вечірні плаття

Атлас сам по собі виглядає дуже багато і дорого, а плаття з атласу вважаються прикрасою будь-якого вечора. Причому сукні з атласу можуть бути як на кожен день, так і виключно вечірніми. Якщо ви хочете справити на когось незабутнє враження, то рекомендуються атласні плаття яскравих забарвлень: красиві яскраво-червоні кольори, смарагдові, і навіть сонячно-жовті.

Довгі плаття з атласу

Якщо говорити про фасон, то в 2012 році багато світових дизайнерів приділили величезну увагу довгим приталеним атласним платтям. Громіздкі і мереживні вечірні плаття з атласу пішли з моди вже давно, зараз у фаворі простота крою та елегантність. Якщо говорити про фактуру, то кращі модельєри світу дозволили собі поекспериментувати в поєднанні тканин. Проте атласне плаття не обов'язкове повинно бути довгим.

Короткі плаття з атласу

Дизайнери попрацювали для того, щоб подарувати жінкам величезну кількість коротких вечірніх платтів. Причому фасони і моделі дуже різнопланові, тому підійдуть на будь-яку фігуру. Це і облягаючі і веселі пишні, і з довгим шлейфом і без нього, і навіть ассиметричні, які вважаються хітом цього сезону. Короткі плаття з атласу так само багаті на колірні рішення. Коротке червоне атласне плаття відмінно буде виглядати на формальній вечірці.

атласні вечірні плаття атласні вечірні плаття атласні вечірні плаття атласні вечірні плаття атласні вечірні плаття атласні вечірні плаття

атласні вечірні плаття атласні вечірні плаття атласні вечірні плаття атласні вечірні плаття атласні вечірні плаття атласні вечірні плаття атласні вечірні плаття атласні вечірні плаття

Кольори

Синє атласне плаття виглядатиме досить яскраво, якщо у вас сині чи блакитні очі, це стане дуже вигідним акцентом. Дуже красиво виглядають атласні плаття смарагдово-зеленого, коричневого кольору. Вони додають образу особливий шарм. Та, звісно, класика - це червоне атласне плаття. Проте, хітом колекцій цього сезону стали золотисті і кавові відтінки.