RSS


Категорії статей: Взуття та аксесуари ;

Аксесуари для пляжу

Аксесуари для пляжу
Аксесуари для пляжу
Аксесуари для пляжу
Аксесуари для пляжу
Короля робить свита - цей вираз повною мірою можна віднести до пляжних аксесуарів, які підкреслюють красу купальника і привертають увагу до його хазяйки. Складові пляжного комплекту можна розділити у міру потреби - для здоров'я, зручності і пристойності. Першу скрипку грають сонцезахисні окуляри. Якщо ви не думаєте про здоров'я своїх очей, то подумайте про мімічні зморшки.

Три параметри, які повинні враховуватися при виборі окулярів:

- колір лінз;

- рівень захисту від ультрафіолетового випромінювання;

- хороша "посадка" на вашому носі.

Оптимальний колір лінз за порадою оптиків - сірий, зелений і коричневий. Гламурні рожеві і блакитні лінзи можуть завдати невиправної шкоди зору.

Рівень захисту вказується на етикетці і повинен складати 400 UV. У хорошому салоні оптики відповідність дійсності вказаної цифри можна перевірити на спеціальному приладі.

Для морського відпочинку добре підходять поляризовані лінзи, що гасять сильні відблиски від води.

Звичайно, добре підібрані окуляри не повинні сповзати з носа при будь-якій слушній нагоді, здавлювати скроні або перенісся. Звичайно, не варто забувати і про те, аби окуляри вам йшли, тим більше - окулярна мода зараз настільки демократична, що пропонує найрізніші форми.

Другий необхідний аксесуар - це головний убір. Він убереже вас від теплового удару і захистить від вигорання шевелюру. Навіть якщо така «природна меліровка» вийде досить цікавою, волосся буде вам за неї вдячне ще менше, ніж за хімічну. При досить багатому виборі: капелюхи, панами, бандани, хустки і бейсболки - вибирайте те, в чому ви себе відчуваєте максимально комфортно - і фізично, і психологічно. Можливо, скромна, але зручна бейсболка стане вірною супутницею, а розкішний капелюх без діла лежатиме на шезлонгу. Вітаються натуральні матеріали: льон, бавовна, соломка. Головний убір за кольором повинен гармонувати з купальником. Добре виглядають взаимодоповнюючі кольори (наприклад, якщо купальник яскраво-синій, а капелюх - жовтий). Безпрограшні кольори - білий і бежевий. При виборі варто враховувати свій тип фігури: великий капелюх більше підійде для крупної жінки, а невеликі головні убори для невисокої і худенької.

Наступна категорія потреб - зручність, тому поговоримо про взуття і сумку.

Така сипко-в'язка субстанція як пісок не любить каблуки і тому найзручнішим взуттям для пляжу залишаються в'єтнамки і ляпанці. Тим паче, що взуттєва індустрія далеко пішла від гумових в'єтнамок іржавого кольору, а прозорі пластикові ляпанці виглядають як витвір мистецтва. Писк моди - прозорі човники-галоші без каблука. Так само зручні сандалі і плетені балетки. Якщо без каблуків ви відчуваєте себе не в своїй тарілці, виберіть сабо на невеликому каблучку, в них у вас буде менше шансів підвернути ногу, чим в босоніжках на високій танкетці або шпильці.

Враховуючи, що пляжна сумка повинна вміщати безліч різномастих предметів, її головними достоїнствами повинні стати місткість, кількість відділень і безліч кишень. Оптимальний матеріал - це легкомиюча тканина або спеціальний пластик, стильною виглядає плетена сумка, але її треба берегти від води. За кольором сумка може гармонувати з капелюхом, тапочками, купальником або тим, що ви одягнете на нього зверху. Найпопулярніші забарвлення для пляжних сумок - сафарі, морська, яскраві квіткові або геометричні принти.

Аксесуари для пляжу
Для завершеності комплект повинен включати пляжне плаття, сарафан, туніку, саронг або парео, адже поза пляжем купальник вимагає деякого прикриття. Можна віддати перевагу шортам і топу. Модна новинка - ажурні або напівпрозорі довгі жилети. Найбільшою популярністю користуються плаття і парео. Плаття, що застібається або зав'язується попереду, будь-якого фасону і відповідного кольору, - найзручніший «верхній» одяг для пляжу. Парео за бажання можна перетворити і в міні-спідницю, і екстравагантне плаття, і просто накидку, вибирайте для цього прямокутну форму.

Головне, аби пляжні аксесуари добре поєднувалися між собою по стилю, забарвленню і матеріалам, створюючи разом з купальником єдиний пляжний ансамбль.

По матеріалам interlinks.ru